Week van het gebed, doet ú mee?

In de week van 18 tot en met 24 januari wordt landelijk de ‘Week van gebed’ gehouden. Ook onze gemeente sluit zich daarbij aan. Voor het eerst doen we dat samen met andere gemeenten. Samen met Christengemeente en de leden van de Nederlandse Hervormde Kerk (‘Grote Kerk’) willen we in gebed de noden van de wereld – veraf én dichtbij – bij de Heer brengen. Het landelijke thema voor deze week is ‘Dorst’, naar aanleiding van Johannes 4:7 over de ontmoeting van Jezus met de Samaritaanse vrouw. Zij had behoefte aan levend water. Elk mens heeft behoefte aan (dorst naar) levend water. Wellicht doen we, samen biddend, de ontdekking dat we allen één zijn in onze afhankelijkheid van de ware Bron van levend water.
Van maandag tot en met zaterdag wordt er elke avond een gebedsbijeenkomst gehouden. Deze duurt een uur en wordt bij toerbeurt gehouden in het gebouw van de Christengemeente, verenigingsgebouw Het Visnet van de Ichthuskerk en verenigingsgebouw De Wingerd van de Nederlandse Hervormde Kerk.
Iedereen is van harte uitgenodigd om op één of meer van deze avonden mee te bidden en te zingen.

Het schema van de gebedsavonden is als volgt:

Tijdstip is iedere avond van 19.00 – 20.00 uur

Maandag 19 januari in De Oesterschelp
Dinsdag 20 januari in De Wingerd
Woensdag 21 januari in Het Visnet/Ichthuskerk
Donderdag 22 januari in De Oesterschelp
Vrijdag 23 januari in De Wingerd
Zaterdag 24 januari in Het Visnet/Ichthuskerk

Adressen:
Ichthuskerk: Doelweg 7 Tholen
De Wingerd: Nieuwe pad 1 Tholen
De Oesterschelp: Simon lindhoutstraat 1a Tholen

Dit bericht is geplaatst in Nieuws met de tags , , , , , , , . Bookmark de permalink.