Welkom in Tholen!

De apostel Paulus roept in Romeinen 12 op de gastvrijheid na te jagen. Daarom hebben de kerken in Tholen zich verenigd in hun hulp en bijstand aan de crisisnoodopvang van 46 gasten, asielzoekers, in de voormalige Eben-Haëzer-school.

Welkom op Tholen! is de naam voor dat initiatief. Voor verschillende soorten hulp en bijstand worden vrijwilligers gezocht om mee te doen. Wil je ook meehelpen? Meld je aan via: Vrijwilligers Welkom op Tholen en geef je op voor de taak of taken die je passen. Na je opgave word je z.s.m. geïnformeerd over je inzet. 

Voor onze gemeente is de contactpersoon: Robert Versteeg, tel.nummer: 06-51446906. Met vragen en eigen ideeën voor een initiatief kun je bij hem terecht.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws met de tags , , , . Bookmark de permalink.